Obchodní podmínky

INTERNETOVÝ OBCHOD

www.tikej.cz

Martina Svobodová

Tatarkova 724, 149 00 Praha 4

IČO: 88575683

Email: info@tikej.cz

Tel.: 777820987 

Odeslání objednávky

Odesláním objednávky uzavíráte kupní smlouvu na zboží uvedené v objednávce co do položek, počtu ks a provedení. Objednávku lze stornovat během dalších 24 hodin zasláním emailu na adresu info@tikej.cz

Věrnostní body

Za každý nákup v našem eshopu získáváte věrnostní body, které můžete čerpat jako slevu při každém dalším nákupu. 1 bod = sleva 0,50 Kč z dalšího nákupu zboží.

Potvrzení objednávky

Vaše objednávka bude následně potvrzena telefonicky, přápadně emailem. Dbejte prosím na uvedení správného telefonního čísla a emailového kontaktu, na které si přejete objednávku potvrdit.

Zaslání zboží

Objednané zboží Vám bude doručeno na dobírku, na adresu, kterou jste uvedli v objednávce během následujících 5-10 pracovních dnů prostřednictvím přepravní služby PPL anebo poštou ZDARMA. Zaslání zboží mimo ČR je možné s tím, že cena dopravy bude stanovena individuálně.

Ochrana osobních údajů

Při odeslání objednávky zadáváte některé své osobní údaje. Jsou to především jméno a příjmení, adresa bydliště a telefon. Tyto informace jsou nezbytné k identifikaci autorizaci kupujícího a používáme je k realizaci Vaší objednávky a ke komunikaci s Vámi. Údaje, které nám poskytnete v žádném případě je neposkytujeme třetím osobám! Vyplněním objednávky souhlasíte se zařazením poskytnutých údajů o Vás a Vašich objednávkách do naší databáze klientů.

Záruka vrácení peněz

Poskytujeme Vám plnou záruku vrácení peněz a v případě odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů a to i bez udání důvodu. V případě vrácení zboží musí být zboží naprosto nepoužité, zabalené v originálním obalu a schopné dalšího prodeje. Balení musí být kompletní a obsahovat veškeré původní příslušenství. Po převzetí zboží Vám budou vráceny peníze za zboží, poštovné se nevrací. Vrácení zásilky Zásilku je třeba odeslat na vlastní náklady do 14 dnů ode dne jeho převzetí. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou nebo libovolnou přepravní službou. Nikdy neposílejte zboží na dobírku, zásilka nebude přijata. Vrácené zboží zasílejte na výe uvedenou adresu.

Záruční podmínky

Záruční podmínky se řídí Občanským zákoníkem a vztahují se na zboží, jež bylo zakoupeno na eshopu www.hodinkytimex.cz a jehož neshody s kupní smlouvou či vady byly uplatněny v záruční době. Ke každému zakoupenému zboží je přikládána faktura sloužící zároveň jako daňový doklad. Převzetím zboží vyjadřuje spotřebitel souhlas se Záručními podmínkami. V případě výskytu vady předmětu plnění, na kterou se vztahuje záruka, odešlete zboží na výše uvedenou adresu.  Reklamace Vám bude vyřízena do 30 ti kalendářních dnů. Reklamace se uplatňují na základě dokladu o koupi zboží (faktury). V případě zjištění neodstranitelné vady má kupující právo na výměnu věci či odstoupení od smlouvy. Vyhrazujeme právo nahradit vadné a neopravitelné zboží za totožný plně funkční výrobek. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci nebo jejích dílů způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze považovat za vadu a nelze ji ani reklamovat.
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Výrobci