Soutěž o hodinky značky TIMEX

Hrajte s námi o sportovní hodinky značky Timex Run Trainer. Pošlete nám správnou odpověd na soutěžní otázku a vyhrajte nejmodernější sportovní hodinky s GPS.

 

Soutěžní otázka:

Jaké senzory lze připojit k hodinkám Timex Run Trainer?

 

Správné odpovědi posílejte na email: info@tikej.cz do 21.4.2012

 

 


 

Pravidla soutěže

• Soutěž o hodinkyTIMEX na www.tikej.cz probíhá v termínu stanoveném pořadatelem. Do soutěže budou zařazeni všichni soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. • Do soutěže je zařazena každá e-mailová adresa pouze jednou. Opakované zasílání odpovědí může vést k vyřazení ze soutěže.

• Pořadatelem soutěže je Martina Svobodová, IČ:88575683, provozovatel internetového obchodu www.tikej.cz . Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže či celou akci zrušit bez udání důvodu. Výhra je nepřenosná, není na pořadateli právně vymahatelná ani ji není možné směnit za hotovost.

• Účastí v soutěži souhlasí soutěžící s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o Ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem vyhodnocení soutěže a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb.

• Výherce bude kontaktován na e-mailovou adresu, ze které byla zaslána odpověď. Nebude li výherce na výzvu reagovat do jednoho měsíce od jejího doručení, ztrácí na výhru jakýkoli nárok a výhra propadá ve prospěch pořadatele.

• Účastníkem soutěže se stává každý, kdo splní výše uvedené podmínky.Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Výrobci