Rakytník 100% šťáva 1000 ml Zobrazit větší

Rakytník 100% šťáva 1000 ml

z52775

Výrobce: EkoMedica Czech

Nové

Rakytník 100% šťáva je získávána z plodů rakytníku řešetlákového nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty.

Více informací

437 Kč

Parametry

Pohlavíunisex
Složení v 50 ml1
SložkaCamu camu (Myrciaria dubia, standardizovaný extrakt z plodů) - 75 mg

Více informací

Popis

Rakytník přispívá k přirozeným obranným mechanismům organismu, podporuje normální činnost imunitního systému. Posiluje normální srdeční činnost, podporuje normální funkci metabolismu a aktivitu střevního traktu. Pomáhá udržovat kůži v normálním stavu. Příznivě působí na normální funkci sliznic oka, ústní dutiny a pochvy při jejich sušším stavu. Šťáva z plodů rakytníku řešetlákového je doplněna extraktem z nutričně vysoce hodnotných plodů camu-camu.

Dávkování

Užívejte 25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem. Maximální denní dávka 50 ml obsahuje 50 ml šťávy z plodů rakytníku řešetlákového.

Balení

1000 ml - dávka na 20 dní

Upozornění

Doplněk stravy. Po otevření skladujte v původním obalu v chladničce. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality. Bez chemických konzervantů.

Náš tip

V naší nabídce naleznete také další přípravky obsahující rakytník řešetlákový.

30 Mohlo by se Vám líbít