BIO 100% Rakytník Fruit Oil (olej z plodů rakytníku) 30 ml Zobrazit větší

BIO 100% Rakytník Fruit Oil (olej z plodů rakytníku) 30 ml

z56712

Výrobce: Himalyo

Nové

Himalyo Rakytník Fruit Oil obsahuje olej získávaný z celého plodu původní vysokohorské odrůdy tibetského rakytníku. Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde. Šetrný proces extrakce zachovává v celém spekt

Více informací

346 Kč

Parametry

Pohlavíunisex
Složení1
SložkaRakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, 100% olej z plodů)

Více informací

Popis

Rakytník významnou měrou přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje činnost imunitního systému. Posiluje srdeční činnost, zajišťuje normální funkci metabolismu a střevního traktu. Příznivě působí také na kůži.

Na rozdíl od oleje ze semen rakytníku, který se též hojně používá při kožních potížích, je hlavní benefit rakytníkového oleje z plodů znásobení prospěšných účinků rakytníku, a proto jej doporučujeme využívat zejména v kombinaci s rakytníkovým džusem nebo kapslemi.

Extrémní koncentrace nutrientů obsažených v oleji a snadnost jeho podání navíc umožňuje adekvátní a 100% přírodní podporu imunity u dětí od tří let.

Na jedinou kapku tohoto oleje je zapotřebí až třicet čerstvých plodů rakytníku.

Dávkování

Dospělí: užívejte 2-7 kapek 1-3x denně.

Děti od 3 let: 1-3 kapky denně.

Balení

30 ml

Upozornění

Doplněk stravy.

Náš tip

V naší nabídce naleznete také další produkty s rakytníkem řešetlákovým.

30 Mohlo by se Vám líbít