Biopron Laktobacílky 30 pastilek Zobrazit větší

Biopron Laktobacílky 30 pastilek

z58440

Výrobce: Biopron

Nové

Cucavé pastilky s višňovou příchutí Biopron Laktobacílky představují chutnou alternativu probiotických výrobků. Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří bifidobakterie, které jsou důležité zejména pro dětský organismus.

Více informací

165 Kč

Parametry

Pohlavíchild
Složení v 1 pastilce1
SložkaProbiotický komplex

Více informací

Popis

Biopron Laktobacílky obsahují:

  • probiotika - živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele.

Kombinace 3 probiotických kmenů s vysokým podílem bifidobakterií je vhodná zejména pro děti. Obsažené probiotické kmeny mají vysokou odolnost vůči působení žaludečních a žlučových kyselin, vysokou schopnost adheze k buňkám střevního epitelu a dlouhou dobu životaschopnosti.

Bifidobacterium longum
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus rhamnosus

50%
40%
10%

1 x 109 CFU*
*CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (Colony Forming Units)

Přídatné látky

sorbitol (sladidlo), extrakt z červené řepy (barvivo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), kyselina citronová (antioxidant), aroma višeň, mastek, oxid křemičitý (protispékavé látky), sukralóza (sladidlo)

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let 1 pastilku denně.

Balení

30 cucavých pastilek - dávka na 1 měsíc

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek je vhodný od 3 let. Mohou jej užívat těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Skladovat v suchu při teplotách 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci.

30 Mohlo by se Vám líbít