AloeVeraLife aloe 99.7% 1+1 1000 ml + Cranvita 500 ml Zobrazit větší

AloeVeraLife aloe 99.7% 1+1 1000 ml + Cranvita 500 ml

z58994

Výrobce: Pharma Activ

Nové

Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, jejichž obsah v základní surovině je dodavatelem zaručen dokladem analýzy a pohybuje se nad 9%. Šťáva z aloe podporuje odolnost organizmu. Správné zažívání udržuje správnou funkci imunitního systému a napomáhá trávení a činnosti střev. Šťáva z aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovol

Více informací

406 Kč

Parametry

SložkaPetržel zahradní (Petroselinum crispum) - 180 mg

Více informací

Složení

  • AloeVeraLife: Šťava z aloe (Aloe vera) – 99,7 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný. 

 

  • Cranvita složení v přepočtu na denní dávku 30ml: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon) 29,82ml, výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)* 180 mg. Vyrobeno ze zahuštěné šťávy. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Popis

Cranvita je bez přidaného cukru a sladidel. Podporuje správnou funkci močového ústrojí. Cranvita je doplňkem stravy, který obsahuje šťávu z brusinek s přidáním výtažku z kořene petržele. Šťáva je získávána ze speciálně vybíraných plodu brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Přidaný výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum) má příznivý vliv na správnou funkci ledvin. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajištují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Dávkování

  • AloeVeraLife: Užívejte 50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. 

 

  • Cranvita: Dospělí užívejte : 30 ml (2 lžíce) denně. Děti od 3 let užívejte : 15 ml (1 lžíce) denně. Před použitím protřeste.

Balení

AloeVeraLife 1000 ml 1+1 2 x 1000 ml, Cranvita 500ml.

Upozornění

  • AloeVeraLife: Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti.Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. Doplněk stravy.

 

  • Cranvita  Doplněk stravy není určen dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. 

Náš tip

V naší nabídce naleznete další produkty s aloe vera a brusinkami.

30 Mohlo by se Vám líbít